Італійський салат з хурмою

Інгредієнти

Хурма — 1 шт.
Куряче філе — 70 г
Мультизернові пластівці AXA Harmony— 4 ст. л.
Салат "Айсберг" — 2 листи
Червоний цибулю — ¼ шт.
Оливкова олія — 2 ст. л.
Гірчиця «Діжонська» — 2 ч. л.
Мед — 2 ч. л.
Сіль, перець
Кунжут для прикраси

Спосіб приготування

Куряче філе солимо, перчимо, підсмажуємо на олії до золотистої скоринки на середньому вогні. Нарізаємо великими шматочками. Хурму нарізаємо скибками, цибулю кільцями, листя салату рвемо на невеликі шматочки. Готуємо заправку для салату. Змішуємо мед, гірчицю і оливкову олію. На плоску тарілку викладаємо: листя салату, цибулю, хурму, куряче філе, мультизернові пластівці АХА Harmony. Поливаємо салат заправкою. Перемішуємо, посипаємо зернами кунжуту.

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше