Смачна новинка–вівсянка з вершками та горіхами в карамелі

СМАЧНА НОВИНКА - ВІВСЯНКА З ВЕРШКАМИ ТА ГОРІХАМИ В КАРАМЕЛІ

Ранок може бути добрим, а сніданок з вівсянки - смачним! АХА представляє новинку - вівсяну кашу з вершками і горіхами в карамелі.

Готується легко, а спробуєш - не забудеш ніколи!

У вівсяній каші АХА використовуються тільки відібрані злаки, вирощені в прибалтійському кліматі, і спеціально тонко нарізаються. Тому каша АХА дуже м'яка, ніжна і розсипчаста, але не борошниста. Натуральні вершки дають яскраво виражений кремово-молочний смак і роблять вівсянку особливою. Оригінальність каші АХА підкреслює дрібно нарізаний і карамелізований фундук. Легко і ситно. А головне - смачно!

У складі нової каші з вершками та горіхами в карамелі нічого зайвого! Тільки прості і натуральні інгредієнти: пластівці вівсяні, різаний і карамелізований фундук (13,5%), цукор, вершки сухі, суха молочна сироватка, сіль, ароматизатор «ваніль».

АХА. Твій день смакує правильно!

 

ПЕРЕВАГИ НОВОЇ ВІВСЯНКИ АХА:

- Унікальний смак

- М'яка, ніжна консистенція каші

- Горіх - одна з найпопулярніших добавок в вівсянку в Україні (домашнє споживання)

- Натуральні вершки, які надають вівсянці кремово-молочний смак

- Натуральний фундук в карамелі

- Вівсянка з ЄС

- Каша без штучних барвників і консервантів!

 

 

СМАКУЙ АХА

 

 

 

Читайте також

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++