СМАЧНА НОВИНКА - ВІВСЯНА КАША ЯБЛУКО-ГРУША ЗІ СМАКОМ ШТРУДЕЛЮ

Ранок може бути добрим, а сніданок з вівсянки - оригінальним! АХА представляє новинку - вівсяну кашу яблуко-груша зі смаком штруделю. Готується легко, а спробуєш - не забудеш ніколи!

У вівсяній каші АХА використовуються тільки відібрані злаки, вирощені в прибалтійській кліматі, і спеціально тонко нарізаються. Тому каша АХА дуже м'яка, ніжна і розсипчаста, але не борошниста. Оригінальність каші АХА підкреслює смак штруделя, немов ласуєш відомим десертом. Легко і ситно. А головне - смачно!

АХА. Твій день смакує правильно!

ПЕРЕВАГИ НОВОЇ ВІВСЯНКИ АХА:

• Унікальний смак

• М'яка, ніжна консистенція каші

• Найпопулярніше поєднання яблуко, груша та кориця

• Вівсянка з ЄС

• Каша без штучних барвників і консервантів

 

Читайте також

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++