Натуральні вершки, що роблять каші АХА такими ніжними та смачними

В асортименті каш АХА більше 15 різноманітних видів – кожному споживачу за смаком. Є смачненькі каші з фруктами чи ягодами; є базові смаки – звичайна вівсянка, гречка. Але найсмачніші – з вершками!  В кашах АХА використовуються тільки натуральні вершки, які надають звичайні вівсянці  яскраво виражений кремово-молочний смак та роблять її такою супер-смачною. Тож, саме завдяки натуральним вершкам та спеціально відібраній вівсянці, що вирощена в прибалтійському кліматі каші АХА такі  смачні, розсипчасті та мають м’яку та ніжну консистенцію.

А що означає «натуральні вершки»?

Сухі вершки – це продукт, що представляє собою дрібний порошок, який виробляється методом висушування натуральних молочних вершків на спеціальному обладнанні. Як і сухе молоко, вершки зберігають всі корисні властивості, смак і аромат природного молочного продукту. Взагалі, є два види сухих вершків – тваринного (натуральні вершки) та рослинного походження. В кашах АХА використовуються тільки сухі натуральні вершки - із цільного коров’ячого молока.

Натуральні сухі вершки відрізняються від вершків рослинних більш цінним харчовим складом. Мають більшу кількість вітамінів, амінокислот, мінеральних солей, значний вміст вітаміну В5.

А щодо рослинних вершків – вони складаються з рослинних олій (кокосової, пальмової), води, ароматизаторів, стабілізаторів, консервантів. Такі країни, як Фінляндія, Данія, Швеція, Норвегія, Ісландія, вже забороняють продаж і промислове виробництво продуктів з вмістом рослинних вершків. Для виробництва каш АХА ми використовуємо тільки натуральні, оскільки працюємо по стандартам нашої материнської компанії Lantmännen в Північній Європі. Тож насолоджуйтесь смачними та безпечними кашами АХА з вершками. 

Шведські традиції якості від Lantmännen!

А яку саме кашу АХА з вершками обрати? Вирішувати Вам.

  • Вівсянка з вершками та полуницею
  • Вівсянка з вершками та лісовими ягодами
  • Вівсянка з вершками малиною та ожиною
  • Вівсянка з вершами та лохиною
  • Вівсянка з вершками та брусницею
  • Вівсянка з вершками та горіхами в карамелі

 

Твій день смакує правильно!

 

 

 

 

Читайте також

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++