Від землі до столу

Концепцію бізнесу Lantmännen можна виразити простими за формою, але глибокими за суттю словами: «Ми несемо відповідальність за якість нашої продукції від землі до столу». Це означає, що від початку виробничого циклу — від сировини до продукту в супермаркеті – ми контролюємо якість наших продуктів та забезпечуємо її високий рівень.

4
Про сировину
При виробництві продукції AXA особливу увагу ми приділяємо контролю якості, який починається з моменту відбору сировини. Ми обираємо тільки
Про виробництво
Сніданки та перекуси AXA виготовляються на заводах в Україні, Австрії та Угорщині за найвищими міжнародними стандартами. Система оцінки яко
Про продукти
Каші, мюслі, пластівці, гранола та зернові батончики – всі продукти AXA виготовляються з відбірного зерна, вирощеного в Україні чи ЄС, без додавання барвників і консервантів, з використанням тільки натуральних інгредієнтів.

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++