Хрусткий салат з хурмою та яблуками

Інгредієнти

Мультизернові пластівці АХА Harmony — 5 ст. л.
Хурма — 1 шт.
Яблуко — 1 шт.
Мед — 2 ст. л.
Лимон — 1 шт.
Горіхи за смаком

Спосіб приготування

Яблуко і хурму нарізаємо тонкими смужками, перемішуємо, заливаємо сумішшю з меду і лимонного соку. Посипаємо будь—якими подрібненими горіхами і мультизерновими пластівці АХА Harmony. Прикрашаємо м'ятою.

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше