Вівсянка з родзинками і горіхами

Інгредієнти

Вівсяні пластівці швидкого приготування AXA Premium — 6—7 ст. л.
Ізюм — 1—2 ст. л.
Волоські горіхи — 1—2 ст. л.
Мед, цукор — за смаком

Спосіб приготування

Висипати вівсяні пластівці в тарілку, залити гарячою водою (при бажанні можете проварити 1 хвилину) і дайте настоятися 2—3 хвилини. Додайте цукор або мед за смаком, після додайте родзинки та волоські горіхи.

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше