Вівсянка в банці

Інгредієнти

AXA Premium. Цільнозернові вівсяні пластівці — 5—6 ст. л.
Звичайний йогурт без наповнювачів — 150 — 200 мл
Джем, банан, ягоди — за смаком

Спосіб приготування

Шарами викладаємо в банку вівсянку, потім додаємо джем, шар йогурту, повторюємо шар вівсянки і йогурту. Додаємо зверху фрукти або ягоди, злегка перемішуємо. Щільно закриваємо банку і залишаємо в холодильнику на ніч.

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++