Сніданок з сухофруктами і горіхами

Інгредієнти

Гречані пластівці швидкого приготування AXA Premium — 6—7 ст. л.
Сухофрукти (родзинки, курага, яблуко, журавлина) — 1—2 ст. л.
Горіхи — 1—2 ст. л.
Мед — за смаком

Спосіб приготування

Гречані пластівці засипте в каструлю і залийте молоком. Поставте гречку на вогонь, додайте улюблені сухофрукти та горіхи і залиште на повільному вогні на 1—2 хвилини. Потім додайте ще молока і меду та варіть 1 хвилину. Смачна і корисна каша готова!

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше