Сніданок з мультизлаковими пластівцями, яблуком і корицею

Інгредієнти

Пластівці AXA Premium 4 злака — 6—7 ст. л.
Яблуко
Молоко — 1—1.5 склянки
Ізюм, горіхи — за смаком
Мед — за смаком

Спосіб приготування

Висипати пластівці в киплячу воду або молоко, варити 3—5 хвилин, помішуючи. У готову кашу додайте мед, терте яблуко, горіхи і родзинки за смаком. Зверху посипте корицею.

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше