Шоколадний сніданок

Інгредієнти

Хрусткі мюслі AXA з шоколадом і горіхами — 4—5 ст. л.
Йогурт нежирний — 200 г.
Какао порошок — 3 ст. л.
Печиво для прикраси — 1 шт.

Спосіб приготування

Йогурт ділимо на 2 частини. Одну частину змішуємо з какао. Викладаємо в прозорий високу склянку шарами: мюслі AXA, йогурт з какао, білий йогурт. Повторюємо шари в тому ж порядку. Зверху прикрашаємо тертим шоколадом і печивом.

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше