Шоколадні мюслі з яблуком та корицею

Інгредієнти

Хрусткі мюслі AXA з шоколадом і горіхами — 4—5 ст.л.
Яблуко — 1 шт.
Волоські горіхи — 2 шт.
Вершковий сир — 100 г.
Цукрова пудра — 1 ст. л.
Кориця, м'ята

Спосіб приготування

Нарізаємо тонкими скибочками яблуко, а сир гарно перемішуємо з цукровою пудрою. Далі в стакан насипаємо хрусткі мюслі АХА Muesli Crispy з шоколадом і горіхами, викладаємо на них вершковий сир і яблука. Зверху додаємо подрібнені горіхи, посипаємо корицею і прикрашаємо листком м'яти.

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше