Салат зі шпинатом та пластівцями

Інгредієнти

Мультизернові пластівці AXA Harmony — 4 ст. л.
Апельсин — 1 шт.
Baby шпинат — 50 г.
Зерна гранату — 2 ст. л.
Винний оцет — 2 ч. Л.
Оливкова олія — 1 ст. л.
Сіль, чорний перець — за смаком

Спосіб приготування

Апельсин очищуємо і нарізаємо кубиками. У тарілці змішуємо листя шпинату, апельсин, мультизернові пластівці AXA Harmony і зерна гранату. Для заправки з половинки апельсина вичавлюємо сік, на тертці натираємо 1/4 чайної ложки цедри. Додаємо оцет, оливкову олія, сіль і перець за смаком.

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++