Салат з шинкою

Інгредієнти

Мультизернові пластівці АХА Harmony — 3 ст. л.
Пекінська капуста — 50 г.
Огірок — 1 шт.
Шинка — 50 г.
Насіння льону — 1 ч.л.
Оливкова олія для заправки

Спосіб приготування

Капусту, огірок і шинку нарізаємо кубиками. Додаємо пластівці і заправляємо оливковою олією. Все перемішуємо. Посипаємо насінням льону.

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++