Салат з руколою, чері та вівсяними подушечками

Інгредієнти

Помідори чері — 100 г.
Рукола — 50 г.
Тертий сир пармезан — 1 ч. Л.
Вівсяні подушечки АХА Harmony — 4 ст. л.
Оливкова олія — 1 ст. л.
Кунжут, сіль, спеції за смаком

Спосіб приготування

Листя руколи рвемо руками на невеликі шматочки і викладаємо в салатницю. Додаємо вівсяні подушечки АХА Harmony, пармезан і помідори чері, порізані навпіл. Заправляємо оливковою олією, солимо, за бажанням додаємо італійські спеції (орегано, часник, базилік, чабер, сушений базилік).

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше