Пластівці з фруктами і шоколадом

Інгредієнти

Вівсяно—пшеничні пластівці з висівками і соком журавлини AXA Harmony — 8 ст. л.
Молоко — ½ склянки
Сік (грейпфрут, лимон) — 1 ст. л.
Яблуко — ½ шт.
Хурма — ½ шт.
Шоколад до смаку

Спосіб приготування

Яблуко і хурму нарізаємо на дрібні шматочки, викладаємо на дно тарілки, додаємо вівсяно—пшеничні пластівці з висівками і соком журавлини AXA Harmony, скроплюємо соком. Заливаємо молоком і прикрашаємо шоколадом за смаком.

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше