Пластівці з фруктами і гарбузовим насінням

Інгредієнти

Мультизернові пластівці АХА Harmony — 7—8 ст. л.

Апельсин — 1 шт.

Банан — 1 шт.

Гарбузове насіння — 1 ст. л.

Зерна граната — 1 ст.л.

Мед — 2 ст. л.

Спосіб приготування

Для заправки видавлюємо сік з 1/3 апельсина, змішуємо з медом. Банан і апельсин ріжемо великими шматочками, додаємо пластівці АХА Harmony і гарбузове насіння. Заливаємо сумішшю з апельсинового соку з медом, прикрашаємо м'ятою.

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++