Парфе з мюслі та малиною

Інгредієнти

Хрусткі мюслі AXA з фруктами і горіхами — 3—4 ст.л.
Малинове варення — 4 ст. л.
Натуральний йогурт — 250 г.
Мед — 1 ст. л.
Ягоди, горіхи, м'ята для прикраси

Спосіб приготування

Беремо креманку або баночку, на дно насипаємо хрусткі мюслі AXA Muesli Crispy з фруктами і горіхами, заливаємо їх йогуртом. Потім шарами викладаємо: малинове варення, йогурт, мюслі. Зверху поливаємо медом, прикрашаємо листочками м'яти і ягодами.

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++