Парфе з манго, ягодами та пластівцями

Інгредієнти

Мультизернові пластівці AXA Harmony з тропічними фруктами — 4 ст.л.
Манго — 1 шт.
Лохина або чорниця — 50 г.
Йогурт — ½ склянки
Волоський горіх або мигдаль — ¼ склянки
Лимонний сік — 1 ст. л.

Спосіб приготування

Нарізаємо манго кубиками. Збиваємо в блендері: йогурт, ½ нарізаного манго, горіхи, лимонний сік. Збиту суміш наливаємо в ½ високої склянки, зверху викладаємо нарізаний манго, мультизернові пластівці AXA Harmony з тропічними фруктами, додаємо ягоди.

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++