Парфе з малиною, ківі та мюслі

Інгредієнти

Хрусткі мюслі AXA з фруктами і горіхами — 4 ст. л.
Ківі —2 шт.
Банан — 1 шт.
Малинове варення (або малина свіжа, заморожена) — 3 ч. л.

Спосіб приготування

Нарізаємо ківі, збиваємо блендером і виливаємо на дно склянки. Зверху викладаємо шар мюслі AXA. Збиваємо блендером банан з варенням і викладаємо третім шаром поверх мюслі. Прикрашаємо шматочками ківі, мюслі і кокосовою стружкою.

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++