Овочевий салат з йогуртом

Інгредієнти

Помідори чері — 5 шт.
Маслини — 5 шт.
Гречано—пшеничні пластівці з висівками AXA Harmony — 3—4 ст.л.
Твердий сир — 50 г.
Грецький йогурт — 2—3 ст. л.

Спосіб приготування

Помідори ріжемо на скибки, маслини — навпіл, сир — кубиками. Змішуємо всі інгредієнти, додавши гречано-пшеничні пластівці AXA Harmony. Солимо і перед подачею заправляємо салат йогуртом.

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++