Мандариново-журавлиний сніданок

Інгредієнти

Вівсяні подушечки АХА Harmony — 5—6 ст. л.
Мандарини — 2 шт.
Журавлина — 1ст. л.
Цукор — 1 ч. л.
Густий йогурт — 150 г
Ванілін за смаком

Спосіб приготування

Мандарини очищуємо від шкірки, часточки розрізаємо навпіл. Йогурт змішуємо з цукром, додаємо ванілін. На дно креманки викладаємо вівсяні подушечки АХА Harmony, потім шар йогурту, мандарини і журавлину. Зверху повторюємо шар йогурту, прикрашаємо м'ятою.

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++