Малинове парфе з вівсяними подушечками

Інгредієнти

Вівсяні подушечки AXA Harmony — 4—5 ст.л.
Свіжа малина — 150 г.
Вершковий сир — 150 г.
Мед — 2 ч.л.

Спосіб приготування

Свіжу малину розминаємо, додаємо 1 ч. л. меду. Вершковий сир збиваємо з вершками, додаємо 1 ч. л. меду. На дно креманки викладаємо половину вівсяних подушечок AXA Harmony, потім шар малини, зверху — вершковий сирний крем. Шари повторюємо, прикрашаємо свіжою малиною. Подаємо охолодженим.

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше