Каша з висівками та полуницею

Інгредієнти

Пластівці 4 злаки AXA Premium — 6—7 ст. л.
Полуниця — 100 г.
Цукор за смаком
Молоко — 1 склянка
Висівки — 1 ст. л.

Спосіб приготування

Висипате пластівці і висівки в киплячу воду/молоко, варіть 3-5 хвилин, періодично помішуючи. Розділіть кашу на порції і додайте цукор за смаком і порізану полуницю.

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++