Каша з сухофруктами та горіхами

Інгредієнти

Вівсяні пластівці швидкого приготування AXA Premium — 6—7 ст. л.
Вода / молоко — 200—250 мл
Горіхи та сухофрукти (чорнослив, курага, журавлина, сушені яблука)
Кориця — за смаком

Спосіб приготування

Залийте вівсянку AXA Premium окропом і залиште на 2-3 хвилини. Додайте горіхи і сухофрукти (чорнослив, курага, журавлина, сушені яблука). Доповніть кашу дрібкою кориці за смаком. За бажанням додайте трохи меду та їжте із задоволенням!

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше