Каша з бананів на сніданок

Інгредієнти

Цільнозернові вівсяні пластівці AXA Premium— 6—6 ст. л
Вода / молоко — 1 стакан
Молоко охолоджене — ¼ склянки
Банан — 1 шт.
Кориця
Цукор — за смаком

Спосіб приготування

Змішайте в каструлі цільнозернові вівсяні пластівці AXA Premium, воду, цукор і поставте на максимальний вогонь. Доведіть кашу до кипіння і змініть вогонь на мінімальний. Варіть пластівці, постійно помішуючи, поки вівсянка не вбере всю воду. Розділіть кашу на порції і залийте холодним молоком, додайте банан і корицю.

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше