Шоколадно-вишневе парфе

Інгредієнти

Хрусткі мюслі AXA з шоколадом і горіхами — 4—5 ст. л.
Вишня (заморожена, свіжа або консервована) — 50 г.
Вершковий сир — 100 г.
Шоколад і горіхи для прикраси

Спосіб приготування

На дно високої склянки викладаємо хрусткі мюслі AXA, потім шар вершкового сиру і вишні. Повторюємо шари в тому ж порядку. Перед подачею прикрашаємо шматочками шоколаду і горіхами.

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше