AXA HARMONY. Мультизернові пластівці, збагачені мінералами 500г

склад: пшениця, крупа рисова, крупа ячмінна, глюкоза, мед натуральний, ячмінно-солодовий екстракт (солод ячмінний, солод житній, вода питна), сіль, антиоксидант Е 306, мінеральний комплекс (цинк, мідь, йод, залізо, марганець, селен ). Вага: 500 г

Вміст мінералів в 100 г продукту:

цинк - 9,5 мг
мідь - 1,1 мг
йод - 130 мкг
залізо - 13 мг
марганець - 1 мг
селен - 55 мкг

 

Скільки користі в 100 г продукту?

білки - 9 г
жири - 3 г
вуглеводи - 74 г
Енергетична цінність / калорійність на 100г продукту - 1510 кДж / 361 ккал 

 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++