AXA Гранола з шоколадом та горіхами

пластівці вівсяні45%, цукор, кукур. пластівці8%, кульки пшен.– кукуру.8%, олія соняшникова високоолеїнова рафінована дезодорована виморожена з антиоксидантом Е306, сироп глюкозно–фруктозний, горіх кеш`ю5%, маса кондитерська4% , какао порошок зі зниженим вмістом жиру, пластинки мигдалю1%, маса шоколадна чорна0,5% , ароматизатор «ванілін», сіль кухонна, ароматизатор «ваніль», мінеральний комплекс, вітамін Е.

Мінеральний комплекс
Мультизернова основа
Натуральні горіхи та шоколад

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 8.7 г

Жири 14.2 г

Вуглеводи 65.2 г

Енергетична цінність (калорійність) на 100г продукту: 439ккал

Вага: 330 г

 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++