AXA Гранола з шоколадом та горіхами

Склад: пластівці вівсяні, цукор, олія пальмова, пшеничні кульки, борошно пшеничне 1с, сироп глюкозно-фруктозний, горіхи кеш’ю (4%), маса шоколадна чорна 3,7 %, пластинки мигдалю (3,5%), какао-порошок (3,0%), мед натуральний (2,5%), молоко сухе незбиране, крохмаль кукурудзяний, сіль кухонна, ароматизатор «ваніль», вітамін Е.

Натуральний мед
Без штучних барвників та консервантів
Натуральні горіхи та шоколад

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 9,3 г

Жири 17,8 г

Вуглеводи 58 г

Енергетична цінність (калорійність) на 100г продукту: 1782 кДж / 426 ккал

Вага: 375 г

 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше