AXA Гранола з лісовими ягодами

Склад: пластівці вівсяні 53%, цукор, кукурудзяні пластівці 9%, кульки пшенично – кукурудзяні 9%, олія соняшникова високоолеїнова рафінована дезодорована виморожена з антиоксидантом Е 306, сироп глюкозно – фруктозний, суміш сублімованих ягід 1,5% ( брусниця, чорниця, ожина), сіль кухонна, ароматизатор ваніль, мінеральний комплекс (мідь, залізо, марганець, селен, цинк, йод), вітамін Е

Без пальмової олії
Мультизернова основа
Мінеральний комплекс

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 7.9г

Жири 10.5г

Вуглеводи 71г

Енергетична цінність / калорійність на 100г продукту - 424ккал

 

 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++