AXA Мюслі з тропічними фруктами

склад: пластівці вівсяні, цукор, кокосова стружка, рисові кульки (крупа рисова, крупа вівсяна, цукор, ячмінно-солодовий екстракт, сіль), борошно пшеничне, кукурудзяні пластівці (крупа кукурудзяна, цукор, сіль), масло пальмове, шматочки ананаса, бананові чіпси, шматочки папаї, глюкоза, мед натуральний, шматочки манго, сіль, вітамін Е. Вага: 375 г

Натуральний мед
Без штучних барвників та консервантів
Цукати з натуральних фруктів

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 7 г

Жири 13 г

Вуглеводи 58 г

Енергетична цінність / калорійність на 100г продукту - 1570 кДж / 380 ккал 

 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
0