AXA Гранола з тропічними фруктами

Склад: пластівці вівсяні (44,8%) цукор, олія пальмова, пшеничні кульки, кокосова стружка (7,3%), сироп глюкозно-фруктозний, шматочки сушеного ананаса (3,5%), борошно пшеничне 1с., шматочки сушеної папайї (3%), мед натуральний (2,6%), шматочки сушеного манго (1%), банан сублімований (0,5%),сіль кухонна, вітамін Е. Вага: 375 г

Натуральний мед
Без штучних барвників та консервантів
Цукати з натуральних фруктів

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 7 г

Жири 16,7 г

Вуглеводи 63,2 г

Енергетична цінність / калорійність на 100г продукту - 1774 кДж / 424 ккал 

 

 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше