АХА Гранола з шоколадом та бананом

пластівці вівсяні49%, цукор, кукур. пластівці8%, кульки пшен.–кукур.8%,олія соняшникова високоолеїнова рафінована дезодорована виморожена з антиоксидантомЕ306, сироп глюкозно–фруктозний, родзинки3,6%, мед натур.1,8%, маса кондитерська1,2%, банан сублімований1,1%, какао порошок зі зниженим вмістом жиру, маса шоколадна чорна 0,5% , сіль кухонна, ароматизатор «ваніль», мінеральний комплекс , вітамін Е.

Мультизернова основа
Мінеральний комплекс
З натуральним медом

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 7.7г

Жири 10.8г

Вуглеводи 69.4г

Енергетична цінність / калорійність на 100г продукту - 422ккал

Вага: 330г

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++