AXA Гранола з шоколадом медова

Склад: пластівці вівсяні, темний шоколад 10% , молочний шоколад 10% , білий шоколад 10% ,олія пальмова, сироп глюкозно-фруктозний, цукор, мед натуральний, какао-порошок (1,4%), сіль кухонна, ароматизатор «ваніль», вітамін Е

У складі 3 види бельгійського шоколаду
Без штучних барвників та консервантів
Надзвичайно м'яка вівсянка

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 7,8 г

Жири 22,2 г

Вуглеводи 56,7 г

Енергетична цінність (калорійність) на 100г продукту: 1901 кДж / 454,4 ккал

Вага: 320 г

 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++