AXA Гранола з шоколадом зі смаком карамелі

пластівці вівсяні49%, цукор, кукур.пластівці8%, кульки пшен.–кукур.8%,олія сонян. високоол. рафін. дезод. виморожена з антиоксидантомЕ306, сироп глюк.–фрук., маса кондит.3%,какао-порошок зі зниженим вмістом жиру, емульгатор соєвий лецитин(Е322)білий шоколад з карамеллю3%,какао порошок зі зниженим вмістом жиру, маса шоколадна чорна0,5%, сіль кухонна, ароматизатор «солона карамель»,мінер. комплекс,вітамін Е

Мультизернова основа
Мінеральний комплекс
Джерело клітковини

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 7.9г

Жири 12.5г

Вуглеводи 68.7г

Енергетична цінність (калорійність) на 100г продукту: 435ккал

Вага: 330 г

 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++