AXA PREMIUM.Каша вівсяна з вершками та горіхами в карамелі

Склад: пластівці вівсяні (65,2 %), різаний і карамелізований фундук 13,5% (фундук), цукор, вершки сухі (5,0%), суха молочна сироватка, сіль кухонна, ароматизатор «ваніль». Може містити сліди пшениці, горіха кеш’ю та мигдалю. Вага: 40 г

Особливо тонкі та ніжні пластівці
Натуральні горіхи
Зерно вирощено в ЄС
Зручно взяти з собою

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 10,3 г

Жири 11,1 г

Вуглеводи 61,9 г

Енергетична цінність (калорійність) на 100г продукту: 1644 кДж / 393 ккал 

 

 

 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++