АХА PREMIUM. Каша вівсяна з журавлиною

склад: пластівці вівсяні 70,2 %, цукор, шматочки журавлини 2,5 %, суха молочна сироватка, сіль кухонна, ароматизатор «ваніль» Вага: 40 г

Особливо тонкі та ніжні пластівці
Зерно вирощено в ЄС
Зручно взяти з собою
Натуральна журавлина

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 8

Жири 4

Вуглеводи 61

Енергетична цінність (калорійність) на 100г продукту: 1310 кДж / 310 ккал 

 

 
Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше