АХА PREMIUM. Каша гречана з грибами та овочами 45 г

Склад: пластівці гречані, суміш сушених овочів та грибів 7,1% (морква, паприка червона, паприка зелена, гриби сушені), сироватка суха молочна5%, сіль кухонна, суміш сушеної зелені з цибулею (цибуля сушена, зелень петрушки, цибуля – порей сушена), ароматизатор «гриби».

Зручно взяти з собою
Без штучних барвників та консервантів
Чудова альтернатива обідам в судочках

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 9,9 г

Жири 2 г

Вуглеводи 74,9 г

Енергетична цінність (калорійність) на 100г продукту: 1372 кДж / 328 ккал 

Вага: 45 г

 

 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше