AXA PREMIUM. Каша булгур з овочами, копченими томатами та зеленню 45 г

Склад: крупа пшенична булгур дрібна, суміш сушена з зеленню та часником 6,08% (цибуля сушена, часник сушений, зелень петрушки сушена, зелень кропу сушена, тамаринд, томати сушені, екстракт дріжджовий, цибуля – порей сушена), суміш сушена з овочами та копченими томатами 3,2% (морква сушена, паприка червона, томати сушені, томати копчені), сіль кухонна, борошно вівсяне. Вага 45 г.

Зручно взяти з собою
Без штучних барвників та консервантів
Чудова альтернатива обідам в судочках

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 12,8 г

Жири 1,5 г

Вуглеводи 66,3 г

Енергетична цінність (калорійність) на 100г продукту: 1310 кДж / 313 ккал

Вага: 45 г

 

 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше