Ідеальний сніданок: вибір мам-блогерів

Існує думка, що сніданок - найважливіший прийом їжі, запорука продуктивного дня і хорошого настрою. Для сучасної мами - активної, захопленої справами - особливо важливо починати ранок з чогось поживного, але в той же час легкого.

А що може бути краще зернового сніданку? Вони швидко готуються, дуже смачні і корисні. Який саме вибрати і як урізноманітнити - розбиралися разом з найпопулярнішими мамами блогосфери.

Сніданок не можна ігнорувати. Вибір сучасних мам

Головна теза, з яким погодилися всі опитані, полягає в тому, що ранній прийом їжі повинен бути регулярним, а сам сніданок - смачним і поживним. Ранкова роса з квітковим пилком - меню виключно для скандинавських казок. У реальному житті подібний сніданок «відгукнеться» почуттям голоду вже через кілька годин.

«Я і члени моєї родини обов'язково снідаємо кожен день», - поділилася Катерина Буток, і з нею погодилися більшість мам-блогерів.

 

  Яким повинен бути ідеальний сніданок. Думки

 Наші героїні віддають перевагу легким, але повноцінним варіантам: яйцям, овочам, кашам, мюслі і гранола. Багато хто любить хрустку гранола AXA -     «запечені вівсяні пластівці» з фруктами, горіхами, ягодами або медом. Гранола можна залити молоком, кефіром або йогуртом, отримавши дуже             ситний і багатий смаком сніданок. А при бажанні можна і просто перекусити, апетитно похрустуючи  запеченими пластівцями.

 «Люблю, щоб гранола залишалася такою ж хрусткою, якою була на початку - в упаковці, тому додаю АХА до запіканки», - поділилася Юлія             Буговська.

 В одному питанні всі зійшлися практично одноголосно: різноманітність - важлива складова раціону. Наприклад, лінійка AXA Granola складається з 5   яскравих смаків: шоколад з горіхами, ягоди, тропічні фрукти, фрукти з горіхами і «екзотичний мікс». Для виробництва гранола AXA використовуються   тільки цільні зернові, натуральний мед, фрукти, ягоди, горіхи і шоколад.

 На питання, яким повинен бути сніданок, Юлія Черницька відповіла: «Ідеальний сніданок не повинен бути важким. Ідеально це яйця в будь-якому     вигляді з овочами або мюслі з кокосовим молоком. Люблю додавати в них шоколад або горіхи ».

 Правильний початок дня. Встигнути все і навіть більше!

 Аревік Арзуманова вважає: «AXA Granola відмінно підходять для здорового сніданку, тому що вона смачна й відповідає швидкому темпу життя   сучасної людини».

 І дійсно: життя сьогоднішньої мами, блогера чи ні, рухається в шаленому темпі. Сім'я, діти, робота і дозвілля - все вимагає уваги! Не пропускати   сніданки і починати день правильно - краще, що ви можете зробити для себе та своїх близьких.

Читайте також

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++