Благодійна акція "Серця Майбутнього"

   Компанії ПрАТ «Лантманнен Акса» та ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» знову запроваджують спільну благодійну програму «Серця майбутнього», метою якої є збір коштів для закупівлі імплантів для оперування маленьких пацієнтів Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова АМН України. Кампанія триватиме з 17 лютого до 16 березня 2020 року у 26-ти центрах оптової торгівлі METRO у 18 містах України.
   Кожен з вас також може долучитися, зробити це дуже легко! 

    За умовами програми, від вартості кожної проданої одиниці сухого сніданку ТМ «АХА» та «START!» в магазинах METRO компанія «Лантманнен Акса» спільно з «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» перерахують 4 гривні на спеціальний рахунок благодійного фонду «Серця майбутнього». Усі кошти, зібрані під час ініціативи, будуть спрямовані на закупівлю медичного обладнання, а саме оклюдерів – імплантів, що використовуються під час кардіо-операцій на дитячих серцях лікарями Науково-Практичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України та Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова АМН України.

 Купуючи сухі сніданки ТМ «START!» та «АХА» в ТЦ METRO з 17 лютого - 16 березня 2020 р. Ви допомагаєте дітям!

 Обирай свій варіант допомоги! 

 

Як це працює?

         1)Купуєте сухі сніданки «START!» та «АХА» - перераховуєте *4 грн на благодійність.

*За кожну куплену пачку акційної продукції ТМ «START!» та «АХА», ТОВ «МЕТРО КЕШ ЕНД КЕРІ УКРАЇНА» перерахує 2 грн. і ПрАТ «Лантманнен Акса» перерахує 2 грн., що в сукупності складе 4 грн. з кожної пачки.
В акції приймають участь  сухі сніданки ТМ «START!» та ТМ «АХА» зі спеціальними позначкою у вигляді серця.

        2) Також Організатор  перерахує кошти за  акційну механіку - «Допомогати легко»:

 *Зайди на сторінку відомих людей:

Марина Леончук https://www.instagram.com/marina_leonchuk/?hl=uk

Анна Олитська https://www.instagram.com/anna_olitskaya/?hl=uk%D0%92,
які долучились до нашої програми, та постав свій лайк під постом щодо благодійної акції «Серця майбутнього».

     За кожен лайк компанія ПрАТ «Лантманнен Акса» перерахує 1 грн. Сума допомоги від даного посту не може перевищувати 25 тис грн., а в сукупності становитиме 50 тис грн.

        3)   «Ви можете більше»:

*Скануй QR-код та переходь за посиланням на сторінку фонду «Серця майбутнього» https://futurehearts.com.ua/ натискай «Допомогти» та здійсни свій власний благодійний внесок!

Акція діє в усіх торговельних центрах ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» з 17 лютого - 16 березня 2020 р.

За сприяння БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «СЕРЦЯ МАЙБУТНЬОГО»

Акційний асортимент товарів продукції торгових марок «АХА» та «START!» від компанії ПрАТ «Лантманнен Акса».

 

Шукайте на полицях акційний товар з ось таким стікером!

Читайте також

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++