Корисні сніданки та перекуси з добре знайомих інгредієнтів

Ми дбаємо про те, щоб усі продукти AXA були смачними і містили тільки найкращі інгредієнти. Тому ми ретельно працюємо над рецептурами, підбираємо натуральні та корисні продукти, працюємо з кращими постачальниками і використовуємо тільки прості процеси приготування, щоб наші готові сніданки були смачними і корисними.

Переваги

Цільне зерно
Без барвників та консервантів
Натуральні складові

Якісна сировина тільки від найкращих постачальників

Одним із основних принципів роботи Lantmännen є ретельний процес вибору постачальників. Це дозволяє нам точно відстежити походження інгредієнтів, необхідних для виробництва сніданків AXA, наприклад зерна, фруктів, ягід тощо. Ми завжди вимагаємо найвищої якості. Тому обов’язково проводимо аудити виробництв постачальників, вимагаємо слідувати Кодексу ділової етики постачальників, мати усі сертифікати якості міжнародного рівня

Контроль якості на усіх рівнях виробництва

Наші експерти працюють в тісному контакті з виробниками і постачальниками, ретельно відбирають інгредієнти, щоб забезпечити високу якість продукції AXA. Особливу увагу ми приділяємо контролю якості, який починається з моменту відбору сировини і триває до випуску готової продукції.

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++