Сніданки та перекуси AXA: ми працюємо, щоб вони стали кращими для вас

Ми знаємо, як важливі для вас смак та склад сніданків і перекусів. Тому в Україні ми маємо власний відділ розробки нових продуктів (R&D - Research & Development). Наші експерти постійно працюють над розробкою нових та унікальних рецептур, над способами зробити їх ще більш смачними та корисними. Тільки так ми можемо бути впевнені, що наші сніданки AXA залишаються дуже смачними і відповідають всім вашим побажанням

Міжнародна система якості та безпеки продукції

Уся продукція AXA відповідає міжнародним стандартам ISO (International Organization for Standardization, ISO). Українське підприємство Lantmännen сертифіковане за системами менеджменту якості і безпеки харчових продуктів згідно з вимогами ISO 9001:2008, ISO 22000:2005 та SMETA. Система оцінки якості та безпеки продукції проводиться на всіх етапах виробництва - від підготовки сировини до фасування готової продукції, а саме дотримання гігієнічних стандартів, роботи персоналу і документальне забезпечення всього виробничого процесу. Компанія Lantmännen регулярно проходить аудити якості від великих міжнародних компаній – McDonald’s, АШАН Україна, FOZZY GROUP. Також нещодавно українське підприємство отримало сертифікат Органіки, що надає право виробляти органічні продукти і використовувати євролист на упаковках.

Виробництво за міжнародними стандартами

Сніданки та перекуси AXA виготовляються на заводах в Україні, Австрії та Угорщині за найвищими міжнародними стандартами. Процес виробництва є автоматизованим, а замірювання основних органолептичних та фізико-хімічних показників продукції на виробництві відбувається кожні півтори години. Ми гарантуємо, що ви отримуєте смачний продукт, якість якого відповідає найвищим світовим стандартам.

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++