Каким должен быть идеальный завтрак

Додати собі ранкової бадьорості можна по-різному – наприклад, порухатись чи погрітися на сонечку. А можна приготувати сніданок з вираженим тонізуючим ефектом. Для цього потрібні продукти, з яких синтезуються збуджуючі нейромедіатори (тобто посередники, які підтримують мозок у стані бадьорості, активності, допомагають краще сприймати інформацію, залишатися фізично витривалим протягом дня).

енергетичним медіатором є глутамінова кислота

В результаті ми добре думаємо і чудово все запам'ятовуємо. Глутамінова кислота захищає мозок від своєрідного "перегріву", а точніше – від накопичення аміаку, що трапляється при інтенсивній розумовій діяльності. Глутамінова кислота – це захист мозку від старіння та нейродегенерації. Вона ж є основним компонентом для синтезу дуже важливого нейромедіатора – гама-аміномасляної кислоти, яка робить нас спокійними, захищає від безпричинної тривожності, безсоння, прискореного серцебиття та інших не дуже приємних відчуттів.  

 

рім того глутамінова кислота сприяє нормалізації білкового та вуглеводного обміну, покращує енергетичне забезпечення головного мозку, підвищує стійкість до гіпоксії (дефіциту кисню), допомагає відновлюватися після фізичних навантажень, підвищує витривалість (допомагає утилізувати лактат і зменшує втому).

Тому рибка на сніданок, варені або свіжі овочі, посипані пармезаном, чи вівсяна каша, зварена на нежирному курячому бульйоні з овочами – це не "хм, незвично", а дуже навіть енергетично.

Для цього потрібні продукти, з яких синтезуються збуджуючі нейромедіатори (тобто посередники, які підтримують мозок у стані бадьорості, активності, допомагають краще сприймати інформацію, залишатися фізично витривалим протягом дня).

Таким “енергетичним" медіатором є глутамінова кислота, яка не залишає без роботи жодну клітину мозку. В результаті ми добре думаємо і чудово все запам'ятовуємо.

Глутамінова кислота захищає мозок від своєрідного "перегріву", а точніше – від накопичення аміаку, що трапляється при інтенсивній розумовій діяльності.

Для цього потрібні продукти, з яких синтезуються збуджуючі нейромедіатори (тобто посередники, які підтримують мозок у стані бадьорості, активності, допомагають краще сприймати інформацію, залишатися фізично витривалим протягом дня).

Читайте также

ШВЕДСКОЕ КАЧЕСТВО ОТ LANTMäNNEN

AXA — международный бренд, который начал свою историю в 1890 году в Швеции, а сегодня является частью большого скандинавского холдинга Lantmännen. Lantmännen — лидер в Северной Европе в области сельского хозяйства, производства пищевых продуктов, машиностроения, биоэнергетики. При производстве пищевых продуктов главными принципами работы Lantmännen является высокое качество и натуральность сырья, производство без искусственных добавок и консервантов. Не случайно символом Lantmännen является росток — символ жизни. Ведь мы берем самое полезное от земли и создаем условия для полноценной жизни, производя безопасные и высококачественные продукты питания.

AXA — международный бренд, который начал свою историю в 1890 году в Швеции, а сегодня является частью большого скандинавского холдинга Lantmännen. Lantmännen — лидер в Северной Европе в области сельского хозяйства, производства пищевых продуктов, машиностроения, биоэнергетики.

Узнать больше
0