Нова поживна гранола від АХА з унікальною рецептурою

Гранола з ягідним йогуртом, шоколадом зі смаком карамелі та кокосом

Ми підготували для вас дещо, що суттєво відрізняється від усього, що ви куштували раніше.

Наша нова гранола особлива…вона SOFT(м’яка)

Поєднання сублімованого йогурту зі смородини та кизилу, хрумких пластівців кокосу та карамельного смаку створило енергетичну бомбу, яка зарядить силами на весь день!

Сублімований йогурт? Що ж це таке? Це йогуртові дропси, які зберігають смак та користь натурального йогурту.
Ви можете заправляти цю гранолу молоком, соком, йогуртом, а ще використовувати її для приготування десертів.
Унікальна рецептура, вперше в Україні! Будьте серед перших, хто скуштує Soft гранолу з ягідним йогуртом, карамеллю та кокосом.

АХА. Твій день смакує правильно!

Зверніть увагу
на інші наші продукти!
Дивитися

Рецепти

Як почати свій день правильно? Зі сніданку! Вчимо робити будь-який сніданок яскравим, незабутнім і різноманітним. Цікаві, а найголовніше, корисні рецепти на кожен день!

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше