Парфе з гречаними пластівцями

Інгредієнти

Гречано—пшеничні пластівці з висівками AXA Harmony — 5 ст. л.
Хурма — 1 шт.
Мандарин — 2 шт.
Морква — ½ шт.
Сир вершковий — 2 ст. л.
Йогурт (без добавок) — 2 ст. л.
Насіння соняшнику — 1 ч. л.
М'ята

Спосіб приготування

Хурму нарізаємо кубиками, мандаринові дольки розрізаємо навпіл. Моркву подрібнюємо на дрібній тертці, змішуємо з сиром і йогуртом. На дно склянки викладаємо шар хурми і мандарин, шар гречано—пшеничних пластівців AXA Harmony, потім шар сиру. Шари повторюємо. Прикрашаємо м'ятою і насінням.

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше