Каша «Цитрусовий флер»

Інгредієнти

Пластівці 4 злака AXA Premium — 6—7 ст. л.
Молоко — 1—1,5 склянки
Цедра лимона і апельсина — за смаком
Цукор — за смаком
Цукати

Спосіб приготування

Залийте мультизернові пластівці AXA Premium молоком і доведіть до кипіння, постійно помішуючи. Варіть кашу 3—5 хвилин на повільному вогні, стежте щоб молоко не википало. Розділіть кашу на порції і натріть зверху лимонної і апельсинової цедри. Можете також додати цукатів.

Смачного ранку!

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++