AXA HARMONY. Мультизернові пластівці збагачені мінералами з тропічними фруктами

Склад: Пшениця, крупа рисова, крупа ячмінна, глюкоза, шматочки сушеного ананаса, шматочки сушеної папайї, мед натуральний, ячмінно-солодовий екстракт (солод ячмінний, солод житній, вода питна), банан сублімований, шматочки сушеного манго, сіль кухонна, антиоксидант Е 306, мінеральний комплекс (цинк, мідь, йод, залізо, марганець, селен). Може містити сліди горіха кеш’ю, мигдалю та молокопродуктів. Вага: 220 г

Цільнозернова пшениця
Цукати та сухофрукти
Збагачені мінералами
Натуральний мед

Скільки користі в 100 г продукту?
білки - 7 г
жири - 3,5 г
вуглеводи - 68 г
Енергетична цінність (калорійність) на 100 г продукту:   1368 кДж / 327 ккал
  

 

Вміст мінералів в 100 г продукту: 

цинк - 9,5 мг

йод - 130 мкг

залізо - 12 мг

селен - 48 мкг

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше