AXA HARMONY. Подушечки вівсяні

Склад: крупа вівсяна, пшениця, цукор, крохмаль кукурудзяний, сіль, антиоксидант Е 306. Може містити сліди горіха кеш’ю, мигдалю і молокопродуктів. Вага: 200 г

Смакують солодкими або солоними
Без штучних барвників та ароматизаторів
Корисні складові

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 9,2 г

Жири 3,8 г

Вуглеводи 67,4 г

Енергетична цінність (калорійність) на 100г продукту: 1427 кДж / 341 ккал

 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше