AXA HARMONY. Вівсяно-пшеничні пластівці з висівками і соком журавлини

склад: крупа вівсяна, пшениця, висівки пшеничні, сік журавлини концентрований, глюкоза, ячмінно-солодовий екстракт (солод ячмінний, солод житній, вода питна), сіль, глюкозно-фруктозний сироп, антиоксидант Е306, ароматизатор «журавлина». Вага: 270 г

Натуральний журавлиний сік
Високий вміст клітковини
Без цукру
Без штучних барвників
AXA HARMONY. Вівсяно-пшеничні пластівці з висівками і соком журавлини

 Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 9,8 г

Жири 3,3 г

Вуглеводи 64 г

Клітковина 9 г

Енергетична цінність (калорійність) на 100г продукту: 1435 кДж / 343 ккал

 

 

 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше