AXA HARMONY. Мультизернові пластівці з тропічними фруктами

склад: пшениця, крупа рисова, родзинки, крупа ячмінна, глюкоза, бананові чіпси, кокосові чіпси, шматочки ананаса, мед натуральний, ячмінно-солодовий екстракт (солод ячмінний, солод житній, вода питна), сіль, антиоксидант Е 306, мінеральний комплекс ( цинк, мідь, йод, залізо, марганець, селен). Вага: 250 г

Цільнозернова пшениця
Цукати та сухофрукти
Збагачені мінералами
Натуральний мед

Скільки користі в 100 г продукту?
білки - 8 г
жири - 5 г
вуглеводи - 73 г
Енергетична цінність (калорійність) на 100 г продукту: 1552 кДж / 371 ккал 

 

 

Вміст мінералів в 100 г продукту: 

цинк - 9,5 мг

мідь - 1,1 мг

йод - 130 мкг

залізо - 13 мг

марганець - 1 мг

селен - 55 мкг

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше
+++