AXA HARMONY. Кукурудзяні пластівці з висівками і яблучним соком

склад: крупа кукурудзяна, висівки пшеничні, сік яблучний концентрований, глюкоза, ячмінно-солодовий екстракт (солод ячмінний, вода питна), сіль, ароматизатор «яблуко». Вага: 270 г

Натуральний яблучний сік
Без цукру
Високий вміст клітковини
Без штучних барвників

Скільки користі в 100 г продукту?

Білки 6,9 г

Жири 1 г

Вуглеводи 71,6 г

Клітковина 5 г

Енергетична цінність (калорійність) на 100 г продукту: 1393 кДж / 333 ккал

 

Тобі це може сподобатись

ШВЕДСЬКА ЯКІСТЬ ВІД LANTMäNNEN

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики. При виробництві харчових продуктів головними принципами роботи Lantmännen є висока якість та натуральність сировини, виробництво без штучних добавок та консервантів. Не випадково символом Lantmännen є паросток – символ життя. Адже ми беремо найкорисніше від землі та створюємо умови для повноцінного життя, виготовляючи безпечні та високоякісні продукти харчування.

AXA – міжнародний бренд, що розпочав свою історію у 1890 році в Швеції, а сьогодні є частиною великого скандинавського холдингу Lantmännen. Lantmännen – лідер у Північній Європі в галузі сільського господарства, виробництва харчових продуктів, машинобудування, біоенергетики.

Дізнатись більше